Hotel Binowo

12 luksusowych pokoi z łazienkami.

Generalny Realizator Inwestycji w technologiach drewnianych. ENERGOOSZCZĘDNE DOMY DREWNIANE

Projektujemy i budujemy zdrowe domy. Zdrowe czyli z naturalnych materiałów, zdrowe bo używamy odnawialnych źródeł energii, zdrowe dla nas i zdrowe dla Ziemi. Budujemy, wierząc, że nasza wiedza i doświadczenie pozwolą innym żyć lepiej, w harmonii z otoczeniem, z szacunkiem dla środowiska naturalnego. Nowoczesny dom to nowoczesny styl życia – szyty na miarę dnia dzisiejszego, ekologiczny i wysmakowany architektonicznie.

O nas

Jesteśmy Generalnym Realizatorem Inwestycji. Doradzamy i omawiamy z naszymi klientami możliwości zabudowy działki budowlanej, zapisy planów przestrzennych, postepowania w urzędach. Projektujemy i budujemy zdrowe domy w technologiach drewnianych, zawsze z zastosowaniem źródeł odnawialnych. Wszystko w jednym miejscu, w naszym biurze, z tymi samymi architektami. TodayHouse powstało, aby promować ekologiczny styl życia, z dbałości o naturę oraz z zamiłowania do drewna. Budując nowoczesne, prefabrykowane, drewniane domy energooszczędne, nadzorujemy cały proces stawiania domu. Urodę domu i jego walory estetyczne umiemy połączyć z rzetelnością techniczną i sprawnością energetyczną budynku. Filozoficzne piękno zamieniamy w praktyczną wygodę życia.

 

Idea - Tworzymy zdrowe domy

TodayHouse powstało aby promować ekologiczny styl życia. Naszą misją jest budowa nowoczesnych, estetycznych i ekologicznych domów drewnianych wysokiej jakości. Wierzymy, że jakość architektury i zdrowe technologie czynią nasze życie lepszym. Dbamy o to, by nasze domy były tanie w trakcie eksploatacji. Budujemy domy niskoenergetyczne, dobrze ocieplone z zastosowaniem rekuperacji, fotowoltaiki i pomp ciepła. Dzięki temu nie płacimy za zużywaną energię w domu. Nowoczesny dom to nowoczesny styl życia – poszanowania dla natury, dbałości o otoczenie, wrażliwości na jakość przestrzeni publicznej i świadomości z korzyści życia w zdrowych domach – szytych na miarę dnia dzisiejszego: ekologicznych i wysmakowanych architektonicznie.

 

Image
Image
TODAY HOUSE
al. Wojska Polskiego 8/41a
(KOSMOS Art&Business Center)
70-471 Szczecin

T. +48 91 48 41 340
kontakt@todayhouse.pl
© COPYRIGHT TODAYHOUSE. ALL RIGHTS RESERVED Powered by: EX-NET