Odkryj przewagę budowania z TODAYHOUSE wiodącą firmą na rynku Szczecińskim w realizacji modułowych i prefabrykowanych domów drewnianych. Nasza specjalność to energooszczędne domy, łączące w sobie nowoczesną architekturę i zdrowe technologie. Wierzymy, że posiadana przez nas wiedza i doświadczenie pozwolą Ci żyć lepiej, w harmonii z otoczeniem i z szacunkiem dla środowiska naturalnego.

Nasze domy, budowane z wykorzystaniem technologii prefabrykacji i ocieplone wełną drzewną, łączą w sobie komfort, zdrowie i nowoczesność. Dzięki możliwości personalizacji, każdy dom jest unikalny i idealnie dopasowany do potrzeb naszych klientów.

W TODAYHOUSE oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu marzeń. Nasza oferta obejmuje m.in. projektowanie, budowę i doradztwo kredytowe, co sprawia, że proces budowy domu staje się prosty i bezproblemowy. Zapraszamy do poznania naszej oferty i odkrycia, jakie korzyści przynosi życie w domu TODAYHOUSE. 

Inspiracje

15+ inspiracji

Znajdź swój własny TODAYHOUSE

O nas

30+ lat doświadczeń

TODAYHOUSE powstało, aby promować ekologiczny styl życia, z dbałości o naturę oraz z zamiłowania do drewna. Jesteśmy inżynierami, którzy od 30 lat w Szczecinie tworzą projekty o niezrównanej innowacyjności i różnorodności. Budując nowoczesne, prefabrykowane i modułowe, drewniane domy energooszczędne, nadzorujemy cały proces stawiania domu- od projektu architektonicznego, dostawy prefabrykatów, po nadzór budowlany. Urodę domu i jego walory estetyczne umiemy połączyć z rzetelnością techniczną i sprawnością energetyczną budynku. Filozoficzne piękno zamieniamy w praktyczną wygodę życia.
Hofman

Hofman

Małgorzata i Piotr
Image
Image
TODAY HOUSE
al. Wojska Polskiego 8/41a
(KOSMOS Art&Business Center)
70-471 Szczecin

T. +48 91 48 41 340
kontakt@todayhouse.pl
© COPYRIGHT TODAYHOUSE. ALL RIGHTS RESERVED Powered by: EX-NET